CUDOCELL MAX wyróżniona certyfikatem Dziecięca Marka Roku 2021

Marka CUDOCELL MAX tworząca produkty do pielęgnacji delikatnej skóry dzieci została wyróżniona certyfikatem Dziecięcej Marki Roku 2021 – Jakość i Radość. W corocznym, ogólnopolskim projekcie wyłaniane i nagradzane są najlepsze marki na rynku, oferujące najwyższej jakości produkty stworzone z myślą o dzieciach.

Tytuł Dziecięca Marka Roku to coroczny plebiscyt, którego celem jest wyłonienie i uhonorowanie podmiotów, które nieustannie dążą do podnoszenia standardów jakości oraz wprowadzają nowoczesne rozwiązania spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Zdobywcy tytułu Dziecięca Marka Roku to firmy godne polecenia i zaufania, oferujące produkty i usługi najwyższej jakości, stosujące nowoczesne technologie i innowacyjne rozwiązania, stawiające na pierwszym miejscu jakość i niezawodność.

Tytuł Dziecięca Marka Roku 2021 przyznany marce CUDOCELL MAX jest wyrazem uznania za wysiłek wkładany przez firmę w celu zapewnienia najwyższej jakości produktów do pielęgnacji delikatnej skóry dzieci. Przyznany certyfikat i tytuł stanowią rekomendację oraz potwierdzenie, iż CUDOCELL MAX to produkt przyjazny mamom i dzieciom, spełniający wszystkie standardy jakości.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *