Innowacyjne odkrycie Celther Polska

Jednym z elementów, które wyróżniają marki produktowe firmy CELTHER, jest z pewnością biopolimer DIBUSHIELD PRO-HEAL™

Biopolimer DIBUSHIELD PRO-HEAL™

Zaprojektowany przez polskich naukowców chroniony międzynarodowym patentem biopolimer DIBUSHIELD PRO-HEAL™ tworzy na powierzchni skóry delikatną siatkę o strukturze 3D, która pełni rolę tarczy ochronnej przed niekorzystnym działaniem środowiska zewnętrznego. Biopolimer DIBUSHIELD PRO-HEAL™ to polimer w 100% naturalny biodegradowalny i biozgodny. Przyspiesza regenerację tkanek nawet tych trudnogojących się i wpływa na sieciowanie kolagenu, prowadząc do powstania bardziej wytrzymałych struktur tkankowych.
opatentowany
posiada znak CE
100% naturalny
biodegradowalny
pochodzi z pancerzyków skorupiaków
bezpieczny
biozgodny
SHECELL_biopolimer_kropla

Biopolimer wytwarza na powierzchni skóry trójwymiarową siatkę ochronną. To właśnie jej struktura stanowi doskonałe „rusztowanie” tarczy ochronnej będącej idealnym protektorem twojej skóry przed negatywnym wpływem środowiska zewnętrznego i zanieczyszczeń — w tym smogu, metali ciężkich, czy tlenków węgla. Zapewnia ona jednocześnie optymalne warunki do wzrostu komórek skóry. Biopolimer pozytywnie wpływa na sieciowanie kolagenu, prowadząc do powstania bardziej wytrzymałej tkanki, dzięki czemu twoja skóra odzyskuje jędrność i pełną regenerację. Dodatkowo DIBUSHIELD PRO-HEAL™ wpływa też na przyspieszenie regeneracji tkanek poprzez zwiększenie ilości tkanki ziarninującej oraz zawartość glikozaminoglikanów, które zapewniają młody wygląd i doskonałe, długotrwałe nawilżenie.

Marka SHECELL jest pionierem w ochronie anti-pollution skóry oraz pielęgnacji anti-aging.

SHECELL innovation lab

Mikrosferyczna technologia kolagenu MARINE FILLING SPHERES™ Dzięki zastosowanej technologii mikrosfer w marce SHECELL innovation lab możliwe jest uzyskanie natychmiastowego efektu gładkiej i wypoczętej skóry twarzy. Mikrocząsteczki kolagenu pocięte na małe fragmenty przenikają w głąb naskórka, czyli ulegają hydratacji, zwiększają swoją objętość i wypychają zmarszczki, dając silny efekt anti-aging. Linia wiekowana dedykowana kobietom od 30. do 60. roku życia.

SHECELL PRESTIGE

HYDRANOV™ to aktywator epidermalnego kwasu hialuronowego. Jego działanie jest szybsze i 3-krotnie bardziej efektywne niż kwasu hialuronowego. HYDRANOV™, podobnie do kwasu hialuronowego, ma właściwości higroskopijne, czyli wiąże cząsteczki wody na powierzchni skóry, zapewniając jej długotrwałe nawilżenie. W ciągu 24 h po aplikacji poziom nawilżenia skóry jest 3-krotnie wyższy niż po zastosowaniu kwasu hialuronowego.

SHECELL dermatologic – skóra odwodniona
PatcH20™, kwas hialuronowy, Hydromocznik 2,5% skutecznie nawilżają skórę, SK-influx® ujędrnia skórę twarzy.

SHECELL dermatologic – skóra atopowa
Defensil® Plus zahamowuje reakcje alergiczne, łagodzi rumień, niweluje zaczerwienienie skóry twarzy.

SHECELL dermatologic – skóra z  przebarwieniami
SkinPerf LWG 2% (kwasy AHA) redukuje przebarwienia, złoty pigment
kryje już istniejące przebarwienia.

SHECELL dermatologic – skóra dojrzała
Matrixyl® Synthe’6™ to wielocząsteczkowy peptyd o silnym działaniu anti-aging, kwas hialuronowy nawilża skórę i zapobiega powstawaniu nowych zmarszczek.


CELTHER Polska Sp. z o.o.
ul. Inwestycyjna 7
95-050 Konstantynów Łódzki,
województwo łódzkie

ZAMÓWIENIA: orders@celther.com

copyright © CELTHER POLSKA Sp. z o.o.